OWR-3052T-32A
OWR-3052T-32A Ole Wolff Electronics Inc
OWR-3052T-32A.pdf
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 94DB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Shape: Round
Type: Headphone Driver
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 150Hz
Ratings: IEC 60601-1-8
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 30 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 94.00
Efficiency - Testing: 10mW/10mm
Efficiency - Type: Sensitivity
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 94DB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Shape: Round, Type: Headphone Driver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 150Hz, Ratings: IEC 60601-1-8, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 30 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 94.00, Efficiency - Testing: 10mW/10mm, Efficiency - Type: Sensitivity.