OWS-091630LA-8B
OWS-091630LA-8B Ole Wolff Electronics Inc
OWS-091630LA-8B?output=pdf&delay=3000&recordid316=2069
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 95DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
Shape: Rectangular
Type: IoT Speaker
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Leaf Spring
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 800Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 95.00
Efficiency - Testing: 1W/10cm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 581 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 95DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm), Shape: Rectangular, Type: IoT Speaker, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Leaf Spring, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 800Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 95.00, Efficiency - Testing: 1W/10cm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).