OWS-454528TA-4
OWS-454528TA-4 Ole Wolff Electronics Inc
Виробник: Ole Wolff Electronics Inc
Description: SPEAKER 4OHM 5W 110DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.780" L x 1.780" W (45.20mm x 45.20mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Termination: Terminal Block
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.106" (28.10mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 6 W
Power - Rated: 6 W
Efficiency - Type: Sensitivity
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 5W 110DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.780" L x 1.780" W (45.20mm x 45.20mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Termination: Terminal Block, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.106" (28.10mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 6 W, Power - Rated: 6 W, Efficiency - Type: Sensitivity.