Продукція > VISHAY > P-1206E9003BSTS
P-1206E9003BSTS
P-1206E9003BSTS Vishay
pns.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 900K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук