P-120SCHF10X1
P-120SCHF10X1 Panasonic - BSG
P-120SCH.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICAD 12V SC
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: SC
Capacity: 1.2Ah
Size / Dimension: 9.06" L x 0.91" W x 1.69" H (230.1mm x 23.0mm x 43.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Side to Side, 1 Row x 10 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 12 V
Number of Cells: 10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICAD 12V SC, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: SC, Capacity: 1.2Ah, Size / Dimension: 9.06" L x 0.91" W x 1.69" H (230.1mm x 23.0mm x 43.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Side to Side, 1 Row x 10 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 12 V, Number of Cells: 10.