P-120SCHL2X5
P-120SCHL2X5 Panasonic - BSG
P-120SCH.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICAD 12V SC
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: SC
Capacity: 1.2Ah
Size / Dimension: 4.53" L x 0.91" W x 3.39" H (115.0mm x 23.0mm x 86.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Front to Back, 5 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 12 V
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICAD 12V SC, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: SC, Capacity: 1.2Ah, Size / Dimension: 4.53" L x 0.91" W x 3.39" H (115.0mm x 23.0mm x 86.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Front to Back, 5 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 12 V, Number of Cells: 10.