P-120SCJSL2X5
P-120SCJSL2X5 Panasonic - BSG
P-120SCJS.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 12V 4/5SC
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 4/5SC
Capacity: 1.2Ah
Size / Dimension: 4.53" L x 0.91" W x 2.68" H (115.0mm x 23.0mm x 68.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Front to Back, 5 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 12 V
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 12V 4/5SC, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 4/5SC, Capacity: 1.2Ah, Size / Dimension: 4.53" L x 0.91" W x 2.68" H (115.0mm x 23.0mm x 68.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Front to Back, 5 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 12 V, Number of Cells: 10.