P-120SCJSL5X2
P-120SCJSL5X2 Panasonic - BSG
P-120SCJS.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 12V 4/5SC
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 4/5SC
Capacity: 1.2Ah
Size / Dimension: 1.81" L x 0.91" W x 6.69" H (46.0mm x 23.0mm x 170.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Front to Back, 2 Rows x 5 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 12 V
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 12V 4/5SC, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 4/5SC, Capacity: 1.2Ah, Size / Dimension: 1.81" L x 0.91" W x 6.69" H (46.0mm x 23.0mm x 170.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Front to Back, 2 Rows x 5 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 12 V, Number of Cells: 10.