P-230SCSF7X1
P-230SCSF7X1 Panasonic - BSG
Ni%20Cd%20Catalog%202002-03%20v1.pdf#page=67
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICAD 8.4V L-SC
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: L-SC
Capacity: 2.3Ah
Size / Dimension: 6.43" L x 0.91" W x 1.97" H (161.0mm x 23.0mm x 50.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Side to Side, 1 Row x 7 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 8.4 V
Number of Cells: 7
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICAD 8.4V L-SC, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: L-SC, Capacity: 2.3Ah, Size / Dimension: 6.43" L x 0.91" W x 1.97" H (161.0mm x 23.0mm x 50.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Side to Side, 1 Row x 7 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 8.4 V, Number of Cells: 7.