P-230SCSL3X1
P-230SCSL3X1 Panasonic - BSG
Ni%20Cd%20Catalog%202002-03%20v1.pdf#page=61
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 3.6V L-SC
Capacity: 2.3Ah
Size / Dimension: 0.91" L x 0.91" W x 5.91" H (23.0mm x 23.0mm x 150.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Front to Back, 1 Row x 3 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 3.6 V
Number of Cells: 3
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 3.6V L-SC, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: L-SC, Capacity: 2.3Ah, Size / Dimension: 0.91" L x 0.91" W x 5.91" H (23.0mm x 23.0mm x 150.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Front to Back, 1 Row x 3 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 3.6 V, Number of Cells: 3.