P-230SCSL4X2
P-230SCSL4X2 Panasonic - BSG
Ni%20Cd%20Catalog%202002-03%20v1.pdf#page=61
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 9.6V L-SC
Capacity: 2.3Ah
Size / Dimension: 1.81" L x 0.91" W x 7.87" H (46.0mm x 23.0mm x 200.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Front to Back, 2 Rows x 4 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 9.6 V
Number of Cells: 8
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 9.6V L-SC, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: L-SC, Capacity: 2.3Ah, Size / Dimension: 1.81" L x 0.91" W x 7.87" H (46.0mm x 23.0mm x 200.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Front to Back, 2 Rows x 4 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 9.6 V, Number of Cells: 8.