P-50AAHF2
P-50AAHF2 Panasonic - BSG
P50AAH.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 2.4V AA
Capacity: 500mAh
Size / Dimension: 1.14" L x 0.57" W x 1.97" H (29.0mm x 14.5mm x 50.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Side to Side, 1 Row x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 2.4 V
Number of Cells: 2
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 2.4V AA, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: AA, Capacity: 500mAh, Size / Dimension: 1.14" L x 0.57" W x 1.97" H (29.0mm x 14.5mm x 50.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Side to Side, 1 Row x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 2.4 V, Number of Cells: 2.