P-50AAHF2X2
P-50AAHF2X2 Panasonic - BSG
P50AAH.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 4.8V AA
Capacity: 500mAh
Size / Dimension: 1.14" L x 1.14" W x 1.97" H (29.0mm x 29.0mm x 50.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Side to Side, 2 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 4.8 V
Number of Cells: 4
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 4.8V AA, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: AA, Capacity: 500mAh, Size / Dimension: 1.14" L x 1.14" W x 1.97" H (29.0mm x 29.0mm x 50.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Side to Side, 2 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 4.8 V, Number of Cells: 4.