P-50AAHF2X3
P-50AAHF2X3 Panasonic - BSG
P50AAH.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 7.2V AA
Capacity: 500mAh
Size / Dimension: 1.71" L x 1.14" W x 1.97" H (43.5mm x 29.0mm x 50.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Side to Side, 3 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 7.2 V
Number of Cells: 6
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 7.2V AA, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: AA, Capacity: 500mAh, Size / Dimension: 1.71" L x 1.14" W x 1.97" H (43.5mm x 29.0mm x 50.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Side to Side, 3 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 7.2 V, Number of Cells: 6.