P-50AAHF2X4
P-50AAHF2X4 Panasonic - BSG
P50AAH.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 9.6V AA
Capacity: 500mAh
Size / Dimension: 2.28" L x 1.14" W x 1.97" H (58.0mm x 29.0mm x 50.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Side to Side, 4 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 9.6 V
Number of Cells: 8
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 9.6V AA, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: AA, Capacity: 500mAh, Size / Dimension: 2.28" L x 1.14" W x 1.97" H (58.0mm x 29.0mm x 50.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Side to Side, 4 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 9.6 V, Number of Cells: 8.