P-50AAHF7
P-50AAHF7 Panasonic - BSG
P50AAH.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NICD 8.4V AA
Capacity: 500mAh
Size / Dimension: 4.00" L x 0.57" W x 1.97" H (101.5mm x 14.5mm x 50.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Cadmium
Structure: Side to Side, 1 Row x 7 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 8.4 V
Number of Cells: 7
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NICD 8.4V AA, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: AA, Capacity: 500mAh, Size / Dimension: 4.00" L x 0.57" W x 1.97" H (101.5mm x 14.5mm x 50.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Structure: Side to Side, 1 Row x 7 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 8.4 V, Number of Cells: 7.