P0080EBMCAP
P0080EBMCAP Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 6V 250A TO226-2
Packaging: Tape & Box (TB)
Capacitance: 150pF
Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 25V
Voltage - Off State: 6V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: TO-92-2
Current - Hold (Ih): 50 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 80 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 250 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 6V 250A TO226-2, Packaging: Tape & Box (TB), Capacitance: 150pF, Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads), Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 25V, Voltage - Off State: 6V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: TO-92-2, Current - Hold (Ih): 50 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 80 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 250 A.