P0250.153NL
P0250.153NL Pulse Electronics
SPM2007_11.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 36mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 36mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 4 A.