P0250.562NL
P0250.562NL Pulse Electronics
SPM2007_11.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 5.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 5.3 A.