P0250.562NLT
P0250.562NLT Pulse Electronics
P0250.562NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 5.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 5.3 A.
Інші пропозиції P0250.562NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0250.562NLT P0250.562NLT Виробник : Pulse Electronics SPM2007_11.pdf Power Inductors - SMD 5.0uH 15% '562'