P0402E6652BBT
P0402E6652BBT Vishay Sfernice
p.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: P 0402 6652 B B TR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Part Status: Active
Resistance: 66.5 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: P 0402 6652 B B TR, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Part Status: Active, Resistance: 66.5 kOhms.