P0402E9531BBT
P0402E9531BBT Vishay Sfernice
p.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: P 0402 9531 B B TR
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 9.53 kOhms
Написати відгук
Description: P 0402 9531 B B TR, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Resistance: 9.53 kOhms.
Інші пропозиції P0402E9531BBT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0402E9531BBT P0402E9531BBT Виробник : Vishay p.pdf Thin Film Resistors - SMD 9.53K OHM .1% 25PPM 1/16W