Продукція > VISHAY > P0505H1502FBW
P0505H1502FBW
P0505H1502FBW Vishay
doc53017.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0505 15K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Waffle
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P0505H1502FBW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0505H1502FBW P0505H1502FBW Виробник : Vishay / Dale Thin Film Resistors - SMD P 0505 H 1502 F B WP