Продукція > 3M > P05N-060PT-D-G
P05N-060PT-D-G
P05N-060PT-D-G 3M
3m-four-wall-header-3000-series-100-x-100-ts-0772.pdf?&fn=ts0772_R11.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.209" (5.30mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 6mm
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.209" (5.30mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 6mm, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.