Продукція > 3M > P05N-100ST-A-G
P05N-100ST-A-G 3M
3mtm-board-stacking-connector-system-ts1093.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN SOCKET 100POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts
Number of Positions: 100
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.093" (2.35mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 3mm
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 100POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.093" (2.35mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 3mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.