Продукція > 3M > P05N-100ST-B-G
P05N-100ST-B-G
P05N-100ST-B-G 3M
3m-four-wall-header-2500-series-ts-0770.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN SOCKET 100POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts
Number of Positions: 100
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.120" (3.05mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 100POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.120" (3.05mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.