P0751.102NL
P0751.102NL Pulse Electronics
SPM2007_08.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1UH 6.8A 10 MOHM SMD
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук