P0751.152NL
P0751.152NL Pulse Electronics
SPM2007_08.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 6.4A 12 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 12mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 6.4 A