P0751.682NL
P0751.682NL Pulse Electronics
SPM2007_08.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 4.4A 44 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 44mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 4.4A 44 MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 44mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.