P08-020-SLTM-A-G 3M
Виробник: 3M
Description: CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.087" (2.20mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 3mm, 4mm, 5mm
Number of Rows: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 20POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.087" (2.20mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 3mm, 4mm, 5mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції P08-020-SLTM-A-G
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Description: CONN SOCKET 20POS .8MM VERT SMD |