Продукція > 3M > P08-030SLT-A-G
P08-030SLT-A-G 3M
3mtm-8-mm-socket-conn-0-8mm-vertical-surface-mount-ts1150.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN SOCKET 30POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.087" (2.20mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 3mm, 4mm, 5mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 30POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.087" (2.20mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 3mm, 4mm, 5mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції P08-030SLT-A-G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P08-030SLT-A-G P08-030SLT-A-G Виробник : 3M Electronic Solutions Division TS1150-1293255.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 30 CON 2.2MM PLUG CONNECTOR