Продукція > EYANG TECHNOLOGY > P0805C0G8R2C251NTE
P0805C0G8R2C251NTE
P0805C0G8R2C251NTE EYang Technology
P0805C0G8R2C251NTE.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: MLCC C0G 8.2pF 0.25pF 250V 0805
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 8.2 pF
на замовлення 400000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MLCC C0G 8.2pF 0.25pF 250V 0805, Tolerance: ±0.25pF, Features: High Q, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 8.2 pF.