P0805E1351BBT
P0805E1351BBT Vishay Sfernice
Виробник: Vishay Sfernice
Description: SFERNICE THIN FILMS
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.35 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SFERNICE THIN FILMS, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Part Status: Active, Resistance: 1.35 kOhms.