P0805E5112FNT
P0805E5112FNT Vishay Sfernice
p.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: SFERNICE THIN FILMS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 51.1 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SFERNICE THIN FILMS, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Resistance: 51.1 kOhms.