Transistor N-Channel MOSFET; 100V; 25V; 800mOhm; 69A; 115W; -55°C~175°C; P1010AT TP1010AT NIKO
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P1010AT NIKO SEMICONDUCTOR
Transistor N-Channel MOSFET; 100V; 25V; 800mOhm; 69A; 115W; -55°C~175°C; P1010AT TP1010AT NIKO, кількість в упаковці: 10 шт.