P1100ECMCAP
P1100ECMCAP Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 90V 400A TO226-2
Packaging: Tape & Box (TB)
Capacitance: 70pF
Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 130V
Voltage - Off State: 90V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: TO-92-2
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 90V 400A TO226-2, Packaging: Tape & Box (TB), Capacitance: 70pF, Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads), Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 130V, Voltage - Off State: 90V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: TO-92-2, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.