P1100ECRP2
P1100ECRP2 Littelfuse Inc.
sidactor-protection-thyristors-to-92-datasheet?assetguid=380f0d86-4a5a-4b77-8b65-d009567b8880
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 90V 400A TO-226-2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 115pF
Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 130V
Voltage - Off State: 90V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: TO-92-2
Part Status: Obsolete
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 90V 400A TO-226-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 115pF, Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 130V, Voltage - Off State: 90V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: TO-92-2, Part Status: Obsolete, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.