P1100SCMCRP
P1100SCMCRP Littelfuse Inc.
MC_Series_Rev_Dec2005.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 90V 400A DO-214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 70pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 130V
Voltage - Off State: 90V
Voltage - On State: 5 V
Supplier Device Package: DO-214AA
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 90V 400A DO-214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 70pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 130V, Voltage - Off State: 90V, Voltage - On State: 5 V, Supplier Device Package: DO-214AA, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.