P110KH-1F25BR20K TT Electronics/BI
P110.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 20K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
Resistance (Ohms): 20k
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top Adjustment
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins, Board Locks
Actuator Length: 0.984" (25.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: Detent
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Conductive Plastic
Taper: Linear
Rotation: 300°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 20K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR, Resistance (Ohms): 20k, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top Adjustment, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Board Locks, Actuator Length: 0.984" (25.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: Detent, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Conductive Plastic, Taper: Linear, Rotation: 300°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції P110KH-1F25BR20K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P110KH-1F25BR20K P110KH-1F25BR20K Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0010315417_1-2565498.pdf Potentiometers 1/20W 20K Ohms 20% 11mm ROTARY POT