P110KV-0Y15BR10K
P110KV-0Y15BR10K BI Technologies (TT electronics)
p110.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (17.5 X 12 X 20mm) Pin Bracket Mount/Through Hole Box/Tray
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 114
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P110KV-0Y15BR10K P110KV-0Y15BR10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0010315417_1-2565498.pdf Potentiometers 11mm Rotary Panel Potentiometer