P110KV1-0F25AR10K TT Electronics/BI
P110.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LOG
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Side Adjustment
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: PC Pins, Board Locks
Bushing Thread: M9 x 0.75
Actuator Length: 0.984" (25.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Conductive Plastic
Taper: Logarithmic
Rotation: 300°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LOG, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Side Adjustment, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: PC Pins, Board Locks, Bushing Thread: M9 x 0.75, Actuator Length: 0.984" (25.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Conductive Plastic, Taper: Logarithmic, Rotation: 300°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції P110KV1-0F25AR10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P110KV1-0F25AR10K P110KV1-0F25AR10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P110.pdf Potentiometers 11mm 10K ohm