P1166.103T
P1166.103T Pulse Electronics
SPM2007_22.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 1.6A 70 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 29MHz
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.51mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1.6A 70 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 29MHz, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.51mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.