P1167.103NL
P1167.103NL Pulse Electronics
SPM2007_23.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 2A 50 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 2229 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2A 50 MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2 A.