P1167.153NL
P1167.153NL Pulse Electronics
SPM2007_23.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 1.8A 66 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Current - Saturation (Isat): 1.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1.8A 66 MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Current - Saturation (Isat): 1.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.