Продукція > VISHAY > P1206E1001DBW
P1206E1001DBW
P1206E1001DBW Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 1K Ohm 0.5% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Waffle
Написати відгук