Продукція > VISHAY > P1206E9092BBW
P1206E9092BBW
P1206E9092BBW Vishay
doc53017.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 90.9K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Waffle
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук