P1206H1240BBTA
P1206H1240BBTA Vishay Sfernice
p.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: P 1206 H 1240 B B TR100
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 124 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: P 1206 H 1240 B B TR100, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Resistance: 124 Ohms.