Продукція > VISHAY > P1206H49R9FBT
P1206H49R9FBT
P1206H49R9FBT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 49.9 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук