P1330-122K
P1330-122K Delevan
page66_p1330.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 1.2uH 10%
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 2.69A 41MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 41mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 2.69 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-122K P1330-122K Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 10%
на замовлення 478 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P1330-122K P1330-122K Виробник : API Delevan Inc. P1330.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 2.69A 41MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 41mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 2.69 A