P1330-182H
P1330-182H API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 1.95A 48 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 1.8uH 3% .048ohm Molded SMT Inductor.
Інші пропозиції P1330-182H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-182H P1330-182H Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 1.8uH 3% .048ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330-182H P1330-182H Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 1.8uH 3% .048ohm Molded SMT Inductor